Garry Knights Presidents Cup 2015 Prelim Round 2015
# Home Div vs. Jan 16/17/18 Div
1 North Delta SC Titans 2 Westcoast SC United 3A
2 CCB FC Karen 4B Westcoast SC Celtic 2
3 LOP FC 4C Whalley City FC Selects 4B
4 Poco FC Rockets 3A Langley Utd Sparta 2
5 Surrey Strikers FC 3B Stolo Braves 4C
1st Round 2015
# Home Div vs. Jan 23/24/25 Div
1 Winner of Prelim Game 3 PMO Titans 2
2 Winner of Prelim Game 2 Abbotsford Phoenix FC 4C
3 WRU Vault FC 2 Langley Utd Studs 4A
4 Winner of Prelim Game 5 Westcoast SC Dinamo 4A
5 BC United FC 3B North Delta SC United 4B
6 Abbotsford MF Athletic 3A Langley Utd Rangers 4B
7 Winner of Prelim Game 4 Aldergrove Utd Lightning 3A
8 Coastal FC Rangers 3B Chilliwack FC B 3A
9 Langley Utd Sporting 4C Surrey United 2
10 Poco FC United 4A North Delta SC Royals 4B
11 Langley United C 3B Westcoast SC Razorbacks 2
12 PMO Lions 4A Aldergrove United C 3A
13 Langley FC Sentinel 4C CCB Tigers 4B
14 Poco FC Rangers 4A Westcoast Black Knights 2
15 Poco FC Flames 4A Langley Utd Highlanders 4C
16 North Coquitlam United B 3A North Delta SC 91's 3B
17 Westcoast SC Strikers 3A Whalley Tigers 4B
18 Westcoast SC Mercurials 4A North Delta SC Sundowners 3B
19 Cloverdale FC 3B Poco FC Unicorns 4A
20 Turbo 1003 4B Winner of Prelim Game 1
21 Aldergrove Utd Real 4C SFC Red Bulls 4B
22 North Delta SC 94's 4B Langley FC Benders 3B
23 North Coquitlam Knights 3A Westcoast SC Milan 2
24 Poco FC Royals 3A SFC Temple United C 3B
25 Abbotsford MF Teamgeist 4C Ladner FC 4B
26 Abbotsford MF United 4C Westcoast SC Rowdies 4A
27 South Surrey FC Insurgency 3B PMO Lordco Gunners IL 3A
28 Tri City FC 4A Aldergrove Utd Rovers 4C
29 Lords of Surrey FC 4B Langley Utd Dynamo 2
30 Aldergrove Red Devils 2 Bradner Redshirts 4C
31 Poco FC Pacific 3A TWU Titans 3B
32 Langley Utd Impact 3B Poco Loco 4A
# Home Div vs. Jan 16/17/18 Div
1 North Delta SC Titans 2 Westcoast SC United 3A
2 CCB FC Karen 4B Westcoast SC Celtic 2
3 LOP FC 4C Whalley City FC Selects 4B
4 Poco FC Rockets 3A Langley Utd Sparta 2
5 Surrey Strikers FC 3B Stolo Braves 4C
1st Round 2015
# Home Div vs. Jan 23/24/25 Div
1 Winner of Prelim Game 3 PMO Titans 2
2 Winner of Prelim Game 2 Abbotsford Phoenix FC 4C
3 WRU Vault FC 2 Langley Utd Studs 4A
4 Winner of Prelim Game 5 Westcoast SC Dinamo 4A
5 BC United FC 3B North Delta SC United 4B
6 Abbotsford MF Athletic 3A Langley Utd Rangers 4B
7 Winner of Prelim Game 4 Aldergrove Utd Lightning 3A
8 Coastal FC Rangers 3B Chilliwack FC B 3A
9 Langley Utd Sporting 4C Surrey United 2
10 Poco FC United 4A North Delta SC Royals 4B
11 Langley United C 3B Westcoast SC Razorbacks 2
12 PMO Lions 4A Aldergrove United C 3A
13 Langley FC Sentinel 4C CCB Tigers 4B
14 Poco FC Rangers 4A Westcoast Black Knights 2
15 Poco FC Flames 4A Langley Utd Highlanders 4C
16 North Coquitlam United B 3A North Delta SC 91's 3B
17 Westcoast SC Strikers 3A Whalley Tigers 4B
18 Westcoast SC Mercurials 4A North Delta SC Sundowners 3B
19 Cloverdale FC 3B Poco FC Unicorns 4A
20 Turbo 1003 4B Winner of Prelim Game 1
21 Aldergrove Utd Real 4C SFC Red Bulls 4B
22 North Delta SC 94's 4B Langley FC Benders 3B
23 North Coquitlam Knights 3A Westcoast SC Milan 2
24 Poco FC Royals 3A SFC Temple United C 3B
25 Abbotsford MF Teamgeist 4C Ladner FC 4B
26 Abbotsford MF United 4C Westcoast SC Rowdies 4A
27 South Surrey FC Insurgency 3B PMO Lordco Gunners IL 3A
28 Tri City FC 4A Aldergrove Utd Rovers 4C
29 Lords of Surrey FC 4B Langley Utd Dynamo 2
30 Aldergrove Red Devils 2 Bradner Redshirts 4C
31 Poco FC Pacific 3A TWU Titans 3B
32 Langley Utd Impact 3B Poco Loco 4A