- Admin
- #1
PRELIMINARY GAME—2002-02-08/09
Game 1: Meraloma 'A' vs Shaheen FC
ROUND OF 16
Game 2: Norvan Saints vs Deep Cove Alumni
Game 3: Indo FC 'B' vs Winner of Game 1
Game 4: Metro-Ford Wolves 'B' vs Peg-Olys
Game 5: Binger's Army vs Richmond United 'B'
Game 6: West Van Colts vs Norburn
Game 7: Khalsa 96ers 'B' vs Croatia SC 'B'
Game 8: SportsTown FC 'B' vs Sporting Club 'B'
Game 9: Sapperton Rovers 'B' vs Point Grey United
--------------------------------------------------------------------------------
QUARTER-FINALS
Game 10: Winner of Game 2 vs Winner of Game 3
Game 11: Winner of Game 4 vs Winner of Game 5
Game 12: Winner of Game 6 vs Winner of Game 7
Game 13: Winner of Game 8 vs Winner of Game 9
--------------------------------------------------------------------------------
SEMI-FINALS
Game 14: Winner of Game 10 vs Winner of Game 11
Game 15: Winner of Game 12 vs Winner of Game 13
--------------------------------------------------------------------------------
FINAL
Game 16: Winner of Game 14 vs Winner of Game 15
Game 1: Meraloma 'A' vs Shaheen FC
ROUND OF 16
Game 2: Norvan Saints vs Deep Cove Alumni
Game 3: Indo FC 'B' vs Winner of Game 1
Game 4: Metro-Ford Wolves 'B' vs Peg-Olys
Game 5: Binger's Army vs Richmond United 'B'
Game 6: West Van Colts vs Norburn
Game 7: Khalsa 96ers 'B' vs Croatia SC 'B'
Game 8: SportsTown FC 'B' vs Sporting Club 'B'
Game 9: Sapperton Rovers 'B' vs Point Grey United
--------------------------------------------------------------------------------
QUARTER-FINALS
Game 10: Winner of Game 2 vs Winner of Game 3
Game 11: Winner of Game 4 vs Winner of Game 5
Game 12: Winner of Game 6 vs Winner of Game 7
Game 13: Winner of Game 8 vs Winner of Game 9
--------------------------------------------------------------------------------
SEMI-FINALS
Game 14: Winner of Game 10 vs Winner of Game 11
Game 15: Winner of Game 12 vs Winner of Game 13
--------------------------------------------------------------------------------
FINAL
Game 16: Winner of Game 14 vs Winner of Game 15